Mart Ayının Teması: ”TERK”

TEVİTÖL Fotoğraf kulübümüzün düzenlemiş olduğu okul içi fotoğraf yarışmasının Mart 2022 teması “TERK” oldu.

TEKNİK: Nehir Adıgüzel


Yaratıcılık Ödülü: Saygın Gücüm

Mansiyon Ödülü: Ahsen Aysel

Kasım Ayının Teması: “ARA”

TEVİTÖL Fotoğraf kulübümüzün düzenlemiş olduğu okul içi fotoğraf yarışmasının Kasım 2021 teması “ARA” oldu.

Teknik Ödülü: Ömer Taşkaya

Ömer Taşkaya, 10. Sınıf

Yaratıcılık Ödülü: İdil Karataş

Mansiyon Ödülü: Yağmur Danışoğlu

Yağmur Danışoğlu, 11. Sınıf

Ocak Ayının Teması: “BEYİN”

TEVİTÖL Görsel Sanatlar Kulübü olarak düzenlediğimiz okul içi aylık resim yarışmamızın Ocak 2021 teması “Beyin” oldu.

Yaratıcılık & Teknik Ödülü: Dilara Lal Altaylar

Dilara Lal Altaylar, 12. Sınıf

Mansiyon Ödülü: Seray Çakır

Seray Çakır, 11. Sınıf

Aralık Ayının Teması: “KABUK”

TEVİTÖL Görsel Sanatlar Kulübü olarak düzenlediğimiz okul içi aylık resim yarışmamızın Aralık 2020 teması “Kabuk” oldu.

Yaratıcılık Ödülü: Hüseyin Arda Aksoy

Hüseyin Arda Aksoy, 11. Sınıf

Teknik Ödülü: İdil Aydın

İdil Aydın, 12. Sınıf

Kasım Ayının Teması: “DÖNÜŞÜM”

TEVİTÖL Görsel Sanatlar Kulübü olarak düzenlediğimiz okul içi aylık resim yarışmamızın Kasım 2020 teması “Dönüşüm” oldu.

Mansiyon Ödülü: İdil Doğa Türkmen

İdil Doğa Türkmen, 9. Sınıf

Nisan Ayının Teması: “YARIN”

TEVİTÖL Görsel Sanatlar Kulübü olarak düzenlediğimiz okul içi aylık resim yarışmamızın Nisan 2020 teması “Yarın” oldu.

Yaratıcılık: Bengisu Üstüntaş

Bengisu Üstüntaş, 11. sınıf

Teknik: Bengisu Üstüntaş

Mart Ayının Teması: “BIYIK”

TEVİTÖL Görsel Sanatlar Kulübü olarak düzenlediğimiz okul içi aylık resim yarışmamızın Mart 2020 teması “Bıyık” oldu.

Yaratıcılık: Yağmur Danışoğlu

Yağmur Danışoğlu, 9. sınıf.



Teknik: Bengisu Üstüntaş

Bengisu Üstüntaş, 11. sınıf.


Mansiyon: Eren Akbaş

Eren Akbaş, 10. sınıf.

Yarışmamıza katılan bütün öğrencilerimize teşekkür ediyor, kazananlarımızı tebrik ediyoruz. 

Ocak ve Şubat Aylarının Teması “UYKU”

TEVİTÖL Görsel Sanatlar Kulübü olarak düzenlemeye başladığımız okul içi aylık resim yarışmamızın Ocak ve Şubat 2020 teması “Uyku” oldu. “Yaratıcılık”, “Teknik”, “Mansiyon” ve “Sergileme” ödüllerimizi cuma töreninde dağıttık.

Ödül alan öğrencilerimiz.

Yaratıcılık: Zeynep Sunay

Zeynep Sunay, 10.sınıf

Teknik: Bengisu Üstüntaş

Bengisu Üstüntaş, 11. sınıf

Mansiyon Ödülü: Dolunay Taşdemir

Dolunay Taşdemir, 9. sınıf

Sergileme: Eren Akbaş

Eren Akbaş, 10. sınıf

Yarışmamıza katılan bütün öğrencilerimize teşekkür ediyor, kazananlarımızı tebrik ediyoruz. Mart 2020 yarışmamıza “BIYIK” temalı eserlerinizi bekliyoruz.

Aralık Ayının Teması: “SİRK”

TEVİTÖL Görsel Sanatlar Kulübü olarak düzenlemeye başladığımız okul içi aylık resim yarışmamızın Aralık 2019 teması “Sirk” oldu. “Yaratıcılık”, “Teknik”, “Mansiyon” ve 2 “Sergileme” ödüllerimizi cuma töreninde dağıttık.

Yaratıcılık: Hüseyin Arda Aksoy

Teknik: Dilara Lal Altaylar

Mansiyon: Ada Özcan

Sergileme: İdil Aydın

Sergileme: Zeynep Sunay

Yarışmamıza katılan bütün öğrencilerimize teşekkür ediyor, kazananlarımızı tebrik ediyoruz. Ocak 2020 yarışmamıza “UYKU” temalı eserlerinizi bekliyoruz.